با همکاری انجمن روشن بین اصفهان و شرکت نماد فنآوری، نمایشگاه تجهیزات ویژه افراد نابینا و کمبینا نهم بهمن در اصفهان برگزار میگردد.

دوستان سلام، امیدوارم هر کجا که هستید، خوب، خوش و سلامت باشید.
سر انجام ماه بهمن فرا رسید. ماهی که قرار بود ما با همکاری شرکت نماد فنآوری در اصفهان نمایشگاهی را به منظور عرضه و نمایش تجهیزات ویژه افراد نابینا و کمبینا برگزار کنیم. بله دوستان، این نمایشگاه همانگونه که در عنوان مطلب نیز ذکر گردید، در تاریخ نهم بهمن برگزار میگردد. مکان برگزاری این نمایشگاه نیز مجتمع شهدای هفتم تیر واقع در اصفهان، چهار راه آبشار ابتدای خیابان آبشار دوم خواهد بود. اما در ارتباط با برگزاری نمایشگاه مذکور توجه به چند نکته خالی از لطف نیست.

۱-جهت حضور و بازدید از این نمایشگاه به هیچ عنوان نیازی به ثبت نام نیست.
۲-این نمایشگاه از ساعت ۹ صبح تا ۷شب روز جمعه نهم بهمن برای همه ی دوستان قابل بازدید است.
۳-هدف از برگزاری این نمایشگاه هم نمایش تجهیزات و هم عرضه ی آنها به افراد متقاضی است بنا بر این امکان خرید و یا سفارش محصول از طرف اشخاص متقاضی پس از مشاهده و امتحان محصول کاملا فراهم است.
۴-تمامی دوستان میتوانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این نمایشگاه با تلفن ۰۹۱۳۸۰۹۹۳۶۹ علیرضا حیدری مدیر عامل انجمن روشن بین اصفهان تماس بگیرند.
اما در این نمایشگاه تجهیزات متنوعی به نمایش در خواهد آمد. از لوازم التحریر مانند لوح و قلمهای مختلف گرفته تا ماشین حساب گویا، انواع شابلون امضا و ماشین تایپ، موبایل، لوازم پزشکی نظیر تب سنج و فشارسنج، لوازم آشپزخانه نظیر ترازو، مایع‍سنج، و دماسنج گویا، مایکرو ویو گویا، پارچ گویا، زنگ ضد سرریز، پارچ اندازهگیری لمسی، محافظ بشقاب غذا، در باز کن ایمن و پوست کَن ایمن، محافظ اتو، آلارم جوش مایعات، انواع بزرگ نما ویژه افراد کمبینا، انواع ساعت مچی لمسی و گویا، ساعت مچی عقربه دار ویژه افراد کمبینا، انواع ساعت رومیزی گویا، وسایل بازی ویژه افراد نابینا و کمبینا، متر گویا، متر خیاطی با اعداد درشت، گام شمار گویا، دستگاه تشخیص رنگ گویا، بسته آموزش خیاطی، انواع ذره بین، شییاب، کلید یاب، قطب نما، انواع ترازو و تجهیزات دیگری که میتواند مورد توجه و استفاده شما بازدید کنندگان گرامی قرار گیرد.
بنا بر این منتظر دیدار تمامی شما در نمایشگاه عرضه و نمایش تجهیزات ویژه افراد نابینا و کمبینا هستیم. علیرضا حیدری، مدیر عامل انجمن روشن بین اصفهان. 09138099369.

roshanbin.esf@gmail.com

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, تلفن همراه, فرهنگی, متفرقه, مناسب سازی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *