اطلاعیه شماره 13. انجمن روشن بین اصفهان. سرکار خانم مرجان زرقامی، جناب آقای حسین غلامی، از همکاری شما با انجمن روشنبین اصفهان متشکریم.

مدیر عامل انجمن روشن بین گفت: افتخار انجمن روشن بین این بوده که توانسته با همکاری صمیمانه مخاطبین خردمند، در جهت رفع موانع پیش روی معلولین به ویژه معلولین بینایی گام بردارد.

حیدری افزود: در نتیجه ی همین پشتیبانیهای صمیمانه بوده که این انجمن توانسته ضمن طرح پیشنویس شورای عالی معلولین و ارائه بسته پیشنهادی اصلاح لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، در راستای تهیه طرح های مناسب سازی خدمات حمل و نقل عمومی، خدمات بانکداری و مبلمان شهری در جهت دسترسی و استفاده معلولین، برگزاری دوره های آموزشی در زمینه های مختلف از جمله، زبان، موسیقی، ماساژ و طب سنتی اقدام نماید.
وی ادامه داد، در حال حاضر هسته روانشناسان و مشاورین انجمن روشن بین و هسته حقوقدانان این انجمن با استفاده از همکاری روانشناسان، مشاورین و حقوقدانان نابینا و کمبینا شکل گرفته و سرمنشع فعالیتهای مفیدی به خصوص در حوزه های مربوط به آموزش و پیگیری مطالبات معلولین گردیده است.
حیدری ضمن قدردانی از تمامی کسانی که تا کنون با این انجمن همکاری نموده اند، به خصوص سرکار خانم مرجان زرقامی و جناب آقای حسین غلامی که در جهت همکاری با این انجمن اعلام آمادگی کرده اند، از تمامی مخاطبین جهت همکاری با انجمن روشن بین دعوت نمود و اظهار امیدواری کرد، در سایه عنایت الهی و مشارکت  تمامی دوستان بتوانیم ضمن استفاده از تمامی ظرفیتهای موجود و همچنین همکاری با دیگر تشکلهای فعال در امور مربوط به معلولین، در جهت بروز و ظهور توانمندیهای این قشر، گام برداریم.
وی در پایان اظهار داشت: آن دسته از دوستانی که مایل به همکاری با انجمن روشن بین اصفهان هستند می توانند علاوه بر تماس با مسئولین این انجمن روزهای فرد از ساعت مخ صبح تا یک بعد از ظهر با تلفن دفتر انجمن روشن بین اصفهان به شماره. 03137753195. و تلفن همراه. 09138099369. تماس بگیرند.
منطظر دریاف پیشنهادات و انتقادات شما در ارتباط با عملکرد انجمن روشن بین هستیم.
علیرضا حیدری، مدیر عامل انجمن روشن بین اصفهان.
09138099369.
محمدجواد خادمی، رئیس هیات مدیره انجمن روشن بین اصفهان.
09132944814
کانال انجمن روشنبین در تلگرام.
https://t.me/roshanbin_esfahan

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, تقدیرنامه, فرهنگی ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *