اطلاعیه شماره 16. انجمن روشن بین اصفهان. جلسه توجیهی و دعوت از علاقهمندان نابینا و کمبینا به فراگیری ماساژ.

به نام یزدان پاک.
انجمن روشن بین اصفهان در نظر دارد، در جهت اطلاعرسانی به علاقهمندان فراگیری ماساژ پیرامون فواید فراگیری این رشته و همچنین آگاهیرسانی پیرامون اقدامات آتی این انجمن در راستای آموزش ماساژ به علاقهمندان نشستی را برگزار نماید. بدین وسیله از تمامی شما دوستان نابینا و کمبینا که مایل به فراگیری این رشته هستید، دعوت می نماییم، در این جلسه توجیهی حضور یابید.

البته توجه به نکات ذیل، برای علاقهمندان مفید خواهد بود.
1-. زمان برگزاری این نشست، روز پنجشنبه 24 اسفند ساعت 3.30 دقیقه بعد از ظهر بوده و مکان آن به استحضار شرکت کنندگان خواهد رسید.
2-. این نشست صرفا ویژه آن دسته از دوستان نابینا و کمبیناییست، که علاقهمند به فراگیری ماساژ هستند.
3-. تنها کسانی که در این جلسه حضور یابند، میتوانند، در دوره های آموزش ماساژ انجمن روشن بین که در سال آتی برگزار خواهد شد، حضور داشته باشند.
4-. علاقهمندانی که مایل به تشریف فرمایی هستند، حتما باید قبلا از طریق تماس با دفتر انجمن روشن بین اصفهان به شماره های. 03137753195. روزهای فرد از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر اقدام نموده و یا به منظور کسب اطلاعات بیشتر، با آقای محمدمهدی کریمی مسئول برگزاری دوره های ماساژ انجمن روشن بین اصفهان، به شماره. 09162257254. تماس بگیرند.
5-. هدف انجمن روشن بین اصفهان از برگزاری دوره های ماساژ، کسب مدارک عالی این رشته توسط هنرجویان از نهادهای متولی این رشته نظیر سازمان فنی و حرفه ای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران می باشد. تا   این عزیزان بتوانند، ضمن کسب مهارتهای لازم و اطلاعات و دانش کافی شرایط علمی، حرفه ای و قانونی لازم برای کار به عنوان ماسور در مراکز مختلف ماساژ اعم از سالنهای ماساژ، اماکن ورزشی نظیر باشگاه ها و استخرها و همچنین کار در کنار متخصصین مختلف مانند متخصصین طب سنتی را کسب نمایند.
بنابر این، فراگیری مباحث مربوط به آناتومی، فیزیولوژی، مبانی علمی مربوط به ماساژ و مباحث عملی مربوط به سبکهای پرکاربرد ماساژ اعم از سبکهای شرقی، ایرانی و غربی، برای تمامی هنرجویان ضروری بوده و انجمن روشن بین اصفهان نیز در نظر دارد، در جهت برگزاری دوره های مربوطه، با همکاری اساتید مختلف و مشارکت هنرجویان، اقدام نماید.
6-. در صورت تغییر در زمان و مکان برگزاری این نشست، حتما اطلاعرسانی کافی به دوستانی که قبلا اقدام به ثبت نام نموده اند، صورت خواهد گرفت.
7-. انجمن روشن بین اصفهان پس از فعالیت خود در سالیان اخیر پیرامون آموزش ماساژ که منجر به آموزش علمی و حرفه ای ماساژ به نابینایان گردیده و به کسب مدارک معتبر ایشان از سازمان فنی و حرفه ای و ایجاد اشتغال برای ایشان انجامیده است، آمادگی خود را به منظور انتقال تجربیات و همکاری با سایر تشکلهای فعال در امور مربوط به نابینایان در سراسر کشور، به منظور آموزش این حرفه به نابینایان اعلام می دارد.
انجمن روشن بین اصفهان همواره تلاش می نماید، در جهت رفعه موانع پیش روی معلولین و همچنین بروز و ظهور توانمندیهای فراوان این قشر اقدام نماید. در این رابطه از تمامی شما دوستان و همچنین تمامی مؤسسات مرتبط با امور مربوط به نابینایان دعوت به همکاری نموده و با افتخار دست تمامی کسانی که در این راه مایل به همکاری با ما هستند را صمیمانه خواهیم فشرد.
منطظر دریاف کلیه پیشنهادات و انتقادات شما دوستان عزیز در ارتباط با اقدامات و عملکرد انجمن روشن بین اصفهان هستیم.
به کانال انجمن روشنبین اصفهان در تلگرام بپیوندید.
https://t.me/roshanbin_esfahan

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, دوره های آموزشی, هنری ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *