اطلاعیه شماره 18. انجمن روشن بین اصفهان. کارگاه تخصصی تربیت مشاور با رویکرد کودک

به گزارش روابط عمومی انجمن روشنبین اصفهان کارگاه تخصصی مشاوره و تربیت کودک به زودی آغاز خواهد شد.
محمدجواد خادمی مسئول هسته روانشناسان و مشاورین این انجمن گفت: این کارگاه صرفا ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان نابینا و کمبینای رشته های روانشناسی ، مشاوره و دیگر رشته های مرتبط می باشد و در راستای ایجاد اشتغال، فراهم آمدن فرصتهای جدید پژوهشی  و ارتباط هر چه بیشتر ایشان با مراکز مشاوره و اساتید مربوطه بسیار مفید خواهد بود.

وی ادامه داد: این کارگاه آموزشی که از ابتدای تیرماه در مکان انجمن روشن بین اصفهان برگزار میگردد، شامل 15 جلسه سه ساعته است که روزهای یکشنبه و از ساعت 15.30 دقیقه بعد از ظهر، زیر نظر و با تدریس سرکار خانم خانصاری مدرس دانشگاه برگزار خواهد گردید و در پایان دوره نیز مدرک معتبر، به شرکتکنندگان اعطا خواهد شد.
به اطلاع دوستان گرامی می رسانیم، ثبت نام برای این کارگاه آغاز گردیده است.
هزینه دوره مبلغ 170000 تومان می باشد.
علاقهمندان می توانند، جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر فقط تا تاریخ 30 خرداد با شماره های. 03137753195. و یا 09132944814.
تماس بگیرند.
سرفصلهای این دوره.
1-. اصول مصاحبه کودک. شامل. الف-. آشنایی و نحوه تهیه چک لیست ویژه مشاوره کودک. ب-. آشنایی با آزمونهای روانشناختی حوزه کودک. ج-. آشناییی و نحوه تدوین پرونده نویسی در مشاوره کودک.
2-. آشنایی با والد خلاق و آموزش کامل و تخصصی پرورش والدین خلاق.  شامل. الف-. والد خلاق کیست؟ ب-.  تیپ رنگی من و کودکم کدام است؟ ج-. چگونه والدینی خلاق داشته باشیم.
3-. تفسیر نقاشی ویژه کودک. شامل. الف-.  آشنایی با ابعاد مهم در حوزه کودک. ب-. مفاهیم اساسی در یک نقاشی. ج-.  چگونه یک نقاشی را تفسیر کنم و به والدین و مربیان چه بگویم.
4-. آشنایی با ابعاد هوش و هوشهای چندگانه کودک. شامل. الف-.  ابعاد هوش را بشناسیم. ب-. مراحل عملی کار با کودک و افزایش هوش را چگونه پیش ببریم/ ج-. اثربخشی و دانش افزایی در حوزه هوش و والدین.
5-. هوش هیجانی و ابعاد مختلف آن. شامل. الف-. آشنایی با هوش هیجانی. ب-. چگونه هوش هیجانی را افزایش دهیم؟ ج-. چگونه اهمیت هوش هیجانی را به والدین تفهیم کنیم.
6-. مشکلات رفتاری شایع در میان کودکان. شامل. الف-.  چه رفتارهایی به صورت اختلال در میان کودکان وجود دارد؟ ب-. کدام رفتارها اختلال روانشناختی نیست؟ ج-. با رفتارهای فوق الذکر چه کنیم.
انجمن روشن بین اصفهان همواره تلاش می نماید، در جهت رفعه موانع پیش روی نابینایان و همچنین بروز و ظهور توانمندیهای فراوان این قشر اقدام نماید. در این رابطه از تمامی شما دوستان و همچنین تمامی مؤسسات مرتبط با امور مربوط به نابینایان دعوت به همکاری نموده و با افتخار دست تمامی کسانی که در این راه مایل به همکاری با ما هستند را صمیمانه خواهیم فشرد.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, دوره های آموزشی, هسته علمی پژوهشی روانشناسان و مشاورین نابینا و کمبینای انجمن روشن بین اصفهان ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *