اطلاعیه شماره 19. انجمن روشن بین اصفهان. برگزاری مجمع عمومی سالانه انجمن روشن بین اصفهان، با هدف ارائه گزارش عملکرد و انتخاب بازرس.

به گزارش روابط عمومی انجمن روشن بین اصفهان، مدیر عامل این انجمن از برگزاری مجمع عمومی سالانه این انجمن خبر داد.
علیرضا حیدری در این رابطه گفت: نظر به اهمیت مشارکت همگانی در فعالیتهای سازمان های مردم نهاد و از آنجا که تشکلهای فعال در امور مربوط به معلولین بینایی با هدف فعالیت در جهت رفع موانع پیش روی این قشر با استفاده از مشارکت و ظرفیتهای ایشان تشکیل شده اند،  انجمن روشن بین اصفهان در نظر دارد، به منظور عمل به مفاد مندرج در اساسنامه خود، مجمع عمومی سالانه را با هدف ارائه گزارش عملکرد به اعضای مجمع عمومی و همچنین انتخاب بازرس، برگزار نماید.

وی افزود: بر اساس مفاد اساسنامه انجمن روشن بین اصفهان باید در این مجمع عمومی، یک نفر بازرس اصلی و دو نفر بازرس علی    ال بدل، با استفاده از آرای ماخوذه از شرکت کنندگان نابینا و کمبینا انتخاب گردند.
حیدری ادامه داد: هدف از انتخاب اعضای علی ال بدل این است که در صورت عدم امکان ادامه به کار بازرس اصلی، از بازرسین علی ال بدل متناسب با تعداد آرای ماخوذه استفاده شود.
علیرضا حیدری، زمان برگزاری این مجمع عمومی را روز شنبه 30 تیر،  ساعت 16 بعد از ظهر و مکان برگزاری آن را سالن اجتماعات مجتمع خدمات بهزیستی شهدای هفتم تیر اصفهان، واقع در اصفهان، چهار راه آبشار، ابتدای خیابان آبشار دوم اعلام کرد.
وی ضمن دعوت از تمامی همنوعان و صاحبنظران نابینا و کمبینا جهت حضور در این نشست، اظهار داشت: آن دسته از علاقهمندان نابینا و کمبینا که مایل به کاندیداتوری جهت پذیرفتن بازرسی انجمن روشن بین اصفهان هستند، باید حتما تا تاریخ چهارشنبه 20 تیرماه از طرق ذیل، اقدام نمایند.
1-. تماس با مدیر عامل انجمن روشن بین اصفهان از طریق شماره. 09138099369.
2-. تماس با دفتر انجمن روشن بین  اصفهان روزهای فرد از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر، از طریق شماره تلفن. 03137753195.
حیدری در خاتمه بیان کرد: مدت مذکور به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. بنابر این از دوستان داوطلب خواهشمندیم حتما تا قبل از 20 تیر، جهت اعلام کاندیداتوری اقدام نمایند.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, فرهنگی, متفرقه ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *