اطلاعیه شماره ی 20. همکاری مراکز آموزش زبان و مراکز آمادگی تحصیلات تکمیلی با انجمن روشن بین اصفهان در جهت ارائه خدمات آموزشی به نابینایان و فرزندان آنها.

به گزارش روابط عمومی انجمن روشن بین اصفهان، مدیر عامل این انجمن، از تداوم همکاری مراکز آموزش زبانهای خارجی و مراکز آمادگی ورود به تحصیلات تکمیلی با این انجمن در راستای ارائه خدمات آموزشی و تسهیلات به نابینایان خبر داد.

علیرضا حیدری در این رابطه گفت: از آنجا که یکی از شاخصه های عدالت اجتماعی، دسترسی تمامی عاهاد جامعه به خدمات و امکانات موجود در جامعه است، انجمن روشن بین اصفهان چندین سال است که ضمن تلاش در جهت مناسب سازی محیط به منظور دسترسی و استفاده معلولین به خصوص افراد نابینا و کمبینا و همکاری با دیگر سازمانهایی که در این رابطه به فعالیت می پردازند، در راستای ترغیب سازمان های مختلف به خصوص مؤسسات آموزشی در جهت ارائه خدمات آموزشی مناسب به نابینایان نیز اقدام نموده است.
وی افضود: با توجه به این نکته و از آنجا که نابینایان به فراگیری زبانهای خارجی و همچنین ادامه تحصیل در مقاطع عالی دانشگاهی علاقه فراوان دارند، مذاکره با مراکز آموزش زبانهای خارجی و همچنین مؤسسات آمادگی تحصیلات تکمیلی از مدتها پیش در دستور کار انجمن روشن بین اصفهان قرار گرفت.
حیدری ادامه داد: در نتیجه مذاکرات و پیگیری هایی که صورت گرفت، مراکز آموزش زبانهای خارجی گویش، پویش، جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان، کاوش، کیش، صدر و کانون زبان ایران پذیرفتند، در ارائه خدمات آموزشی به نابینایان، ضمن توجیه و ارائه آموزشهای لازم به مربیان که با همکاری انجمن روشن بین  صورت می گیرد، به هنرجویان نابینایی که با معرفینامه ی این انجمن  مراجعه و ثبت نام نمایند، حد اقل 50 درصد تخفیف در پرداخت شهریه هر ترم و یا دوره آموزشی اعطا نمایند که این تخفیف در موارد خاص قابل افزایش نیز خواهد بود.
همچنین مؤسسه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان پذیرفت، این تخفیف را در بقیه دوره های آموزشی خود نیز به نابینایانی که با معرفینامه از طرف انجمن روشن بین اصفهان مراجعه می نمایند، اعطا کند.
وی در ارتباط با استفاده نابینایان از مراکز آمادگی تحصیلات تکمیلی نیز اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده مؤسسه آموزشی ماهان به افراد نابینا تا سقف 50 درصد در ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای خود تخفیف ارائه می نماید.
حیدری در پایان ضمن اعلام این نکته که فرزندان افراد نابینا و کمبینا نیز می توانند، جهت آموزش زبانهای خارجی از انجمن روشن بین اصفهان معرفینامه دریافت کرده و مشمول تخفیف شوند، از تمامی متقاضیان دریافت معرفینامه جهت شرکت در دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبانهای خارجی و همچنین شرکت در دوره های مؤسسه ماهان دعوت نمود جهت هماهنگیهای مربوطه در اسرع وقت، با تلفنهای. 03137753195. و یا 09911898656.
تماس بگیرند.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, دوره های آموزشی, فرهنگی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *