اطلاعیه شماره ی 21. انجمن روشن بین اصفهان. دعوت به تشریف فرمایی به نشست حقوقدانان نابینا و کمبینا.

به گزارش روابط عمومی انجمن روشن بین اصفهان، مدیر عامل این انجمن از برگزاری نشست علمی حقوقدانان نابینا و کمبینا در تاریخ 19  تیرماه سال جاری خبر داد.
علیرضا حیدری گفت: استفاده از ظرفیت علمی حقوقدانان نابینا و کمبینا میتواند، بسیاری از مشکلات و مطالبات زیربنایی معلولین را در حوزه های مختلف رفع نماید.

وی ادامه داد: پیگیری مطالبات معلولین در حوزه های مربوط به قوانین حمایتی، اصلاح بخشنامه ها و آیین نامه های موجود، ترغیب نهادهای مختلف دولتی و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران به تصویب لوایح، بخشنامه ها و قوانینی که بتواند، حافظ حقوق افراد معلول باشد و استفاده از راهکار های قانونی در برابر افرادی که به هر دلیل از اجرای قوانین حمایتی مربوط به معلولین در زمینه های مختلف، اعم از اشتغال و مناسب سازی محیط سر باز میزنند،  تنها با یاری و همفکری حقوقدانان نابینا و کمبینا میسر است.
به همین دلیل است که انجمن روشن بین اصفهان چند سالیست تلاش می نماید، ضمن استفاده از ظرفیت های فراوان این گروه، در جهت نیل به موارد مذکور، اقدام نماید.
اقدامی که تا کنون به تهیه طرح پیشنویس شورای عالی معلولین کشور، ارائه بسته پیشنهادی به نهادهای ذیربط پیرامون لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، تصویب بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر عدم نیاز نابینایان به معرفی امین هنگام گشایش حساب و تصویب بخشنامه استانداری اصفهان مبنی بر لزوم مناسب سازی خدمات دولت الکترونیک انجامیده است.
حیدری افزود: به منظور تداوم اقدامات مذکور و همچنین هماهنگی هر چه بیشتر بین انجمن روشن بین اصفهان و حقوقدانان نابینا و کمبینا، نشست علمی تخصصی هسته حقوقدانان نابینا و کمبینای این انجمن  در تاریخ سهشنبه  19  تیرماه، ساعت چهار بعد از ظهر در محل این انجمن برگزار می گردد. به همین منظور از تمامی حقوقدانان نابینا و کمبینا دعوت میگردد، ضمن تشریف فرمایی به این نشست در جهت تقویت هر چه بیشتر هسته حقوقدانان نابینا و کمبینای انجمن روشن بین اصفهان و پیگیری هر چه بهتر مطالبات معلولین با استفاده از ظرفیت این هسته علمی با ما همکاری نمایند.
وی از علاقهمندان به تشریففرمایی به این نشست درخواست نمود، جهت هماهنگی های مربوطه از طرق ذیل اقدام نمایند.
1-. تماس با آقای عباس هاشمی رئیس هسته علمی حقوقدانان نابینا و کمبینا و نایب رئیس هیات مدیره انجمن روشن بین اصفهان به شماره. 09385844911.
2-. تماس با دفتر انجمن روشن بین اصفهان، روزهای فرد از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر به شماره. 03137753195.
حیدری در پایان ضمن تاکید بر اهمیت مشارکت اقشار مختلف معلول در پیگیری مطالبات موجود، اظهار امیدواری کرد، با تقویت هر چه بیشتر هسته حقوقدانان نابینا و کمبینای انجمن روشن بین اصفهان، ضمن پیگیری هر چه بهتر مطالبات معلولین،  اقدامات مفیدی نیز با کمک اعضای هسته در حوزه های علمی و تخصصی مورد نیاز حقوقدانان نابینا،  نظیر برگزاری سمینارها و کارگاه های علمی و تخصصی مربوط به این رشته صورت گیرد.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, هسته علمی پژوهشی حقوقدانان نابینا و کمبینای انجمن روشن بین اصفهان ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *