اطلاعیه شماره 26، انجمن روشن بین اصفهان، کارگاه آموزش زبان تخصصی ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان روانشناسی، مشاوره و دیگر رشته های مرتبط.

محمدجواد خادمی رئیس هیات مدیره و مسئول هسته علمی پژوهشی روانشناسان و مشاورین نابینا و کمبینای انجمن روشن بین اصفهان در این رابطه گفت: با توجه به درخواست اعضا و همچنین نظر به این نکته که فراگیری زبان تخصصی نقش فراوانی در دسترسی به مطالب علمی پایه و منابع و مقالات اصلی و جدید دارد، بر آن شدیم تا ضمن تهیه و مناسب سازی منابع مورد نیاز در جهت برگزاری کارگاه آموزش زبان تخصصی، به دانشجویان و فارغ التحصیلان  رشته های روانشناسی، مشاوره و دیگر رشته های مرتبط اقدام نماییم.

وی ادامه داد: دوره آموزشی مذکور تحت نظر و تدریس جناب آقای حسین حاجیان، از اعضای نابینای هسته علمی روانشناسان و مشاورین انجمن روشن بین اصفهان برگزار خواهد شد. به علاوه در این دوره از همکاری دیگر نابینایان مسلط به زبان انگلیسی نیز به منظور آموزش سایر مهارت های مربوط به ترجمه استفاده خواهد شد
خادمی در پایان، ضمن تاکید بر این نکته که متاسفانه لغات و واژه های تخصصی رشته روانشناسی در کارگاه های آموزشی مربوط به این رشته آموزش داده نمی شود، اظهار امیدواری کرد، در سایه برگزاری این دوره آموزشی که به صورت رایگان برگزار خواهد گردید، بتوان ضمن آموزش متون تخصصی شرایط را در جهت ارتقای دانش و مهارت روانشناسان و مشاورین نابینا و کمبینای عضو در ترجمه ی متون تخصصی به منظور دسترسی به منابع تخصصی و جدید و همچنین همکاری هر چه بیشتر این عزیزان با مراکز علمی و پژوهشی فراهم نمود.
لازم به ذکر است، نخستین جلسه این دوره آموزشی روز سهشنبه 23 مرداد، ساعت پنج بعد از ظهر در محل انجمن روشن بین اصفهان برگزار میگردد. علاقهمندان به شرکت در این دوره لازم است، حتما قبل از تشریف فرمایی، جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از طرق ذیل، اقدام نمایند.
1-. تماس با دفتر انجمن روشن بین اصفهان روزهای فرد از ساعت 9 صبح تا 1 ظهر به شماره. 03137753195.
2-. تماس با آقای محمدجواد خادمی رئیس هیات مدیره و مسئول هسته علمی روانشناسان و مشاورین نابینا و کمبینای انجمن روشن بین اصفهان به شماره. 09132944814.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, دوره های آموزشی, هسته علمی پژوهشی روانشناسان و مشاورین نابینا و کمبینای انجمن روشن بین اصفهان ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *