اطلاعیه شماره 31. انجمن روشنبین اصفهان. برگزاری نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و نابینایان صاحبنظر. به مناسبت روز جهانی عصای سپید.

مدیر عامل انجمن روشن بین اصفهان، از برگزاری نشست خبری با حضور خبرنگاران روزنامه ها و خبرگزاریها و همچنین نابینایان صاحبنظر، به مناسبت روز جهانی عصای سپید خبر داد.

حیدری گفت: فرارسیدن روز جهانی عصای سپید، فرصتیست مغتنم، در جهت بیان توانمندیها، حقوق مسلم و نیازهای معلولین بینایی.

البته به این موضوعات باید در تمامی روزهای سال، توجه شود لیکن به هر حال در ایامی که در جهت گرامیداشت عصای سپید، ثبت جهانی شده است. بهتر و پرقدرتتر میتوان به مسائل مذکور پرداخت.

وی ادامه داد: با توجه به همین موضوع و در نتیجه هماهنگی با سازمان بهزیستی، مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان و دیگر تشکلهای فعال در امور مربوط به نابینایان، نشست خبری با هدف اطلاعرسانی پیرامون توانمندیها، حقوق مسلم و نیازهای واقعی معلولین بینایی، با استفاده از ظرفیتهای روزنامه ها و خبرگذاریها، روز شنبه 21 مهر، از ساعت 10 صبح، لغایت 12 ظهر، در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان واقع در خیابان لاله، جنب بازار گیاهان دارویی، برگزار می گردد.

حیدری ضمن اعلام این نکته که جهت شرکت در این نشست خبری، از تمامی روزنامه ها و خبرگذاری های فعال در اصفهان، دعوت به عمل آمده است، از تمامی نابینایان صاحبنظر دعوت نمود، جهت همکاری هر چه بیشتر در زمینه آگاهی رسانی عمومی پیرامون مسائل مربوط به معلولین بینایی، در این نشست حضور یابند.

وی در پایان گفت:  به منظور سهولت مراجعه علاقهمندان به محل برگزاری نشست خبری، سرویس رفت، ساعت 9  صبح، درب مجتمع خدمات شهدای هفتم تیر اصفهان، واقع در چهار راه آبشار، ابتدای خیابان آبشار دوم حاضر خواهد بود و علاقهمندان می توانند، جهت هماهنگی استفاده از این سرویس و همچنین کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نشست خبری با شماره دفتر انجمن روشن بین اصفهان.

03137753195.

روزهای فرد از ساعت 9 صبح تا 1 ظهر. و تلفن همراه.

09911898656.

تماس بگیرند.

همچنین علاقهمندان به شرکت در همایش چشمپزشکی و همایش پیاده روی انجمن روشن بین اصفهان که قبلا در مورد آنها اطلاعرسانی شده است نیز میتوانند، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دو برنامه با همین شماره تلفن، تماس بگیرند.

همایش چشمپزشکی روز پنجشنبه، 26 مهر، از ساعت 15/30 دقیقه با حضور اساتید چشمپزشک، در سالن اجتماعات سازمان بهزیستی واقع در میدان خواجو، جنب سازمان انتقال خون برگزار می گردد.

همایش پیاده روی نیز، صبح روز جمعه، 27 مهر در منطقه ناژوان برگزار خواهد شد.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در متفرقه ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *