اطلاعیه شماره 32. انجمن روشن بین اصفهان، همایش پیاده روی و گرد هم آیی نابینایان در جاده سلامت، منطقه تفریحی ناژوان.

انجمن روشن بین اصفهان، برگزار می نماید.
همایش رایگان پیاده روی و گرد هم آیی  نابینایان در جاده سلامت، واقع در منطقه تفریحی ناژوان اصفهان. مناسبت: روز جهانی عصای سپید. زمان، صبح روز جمعه، 27 مهرماه 1397. مکان: مجموعه تفریحی ناژوان، جاده سلامت. از ساعت 9 صبح لغایت 12 ظهر.

نکاتی چند پیرامون این برنامه.
1-. جهت هماهنگی هر چه بیشتر، از علاقهمندانی که مایل به شرکت در این برنامه هستند، خواهشمندیم، تا تاریخ چهارشنبه 25 مهر، جهت ثبت نام، با تلفن های. 03137753195. روزهای فرد از ساعت 9 صبح تا 1 ظهر و یا تلفن همراه. 09911898656. تماس بگیرند.
2-. همانگونه که قبلا نیز ذکر گردید، این برنامه به صورت رایگان برگزار خواهد شد.
3-. هر کدام از شرکتکنندگان نابینا می تواند، یک نفر همراه با خود داشته باشد. البته همسر و فرزندان نابینایان متعهل از این قانون مستثنی می باشند. به منظور همکاری هر چه بیشتر و  همچنین اجتناب از شلوغی بیش از حد و غیر قابل کنترل، از دوستان خواهشمندیم تا حد امکان از آوردن همراه خود داری نمایند.
4-. با توجه به این نکته که برنامه مذکور، به مناسبت روز جهانی عصای سپید برگزار می گردد، بسیار خوب است که شرکت کنندگان نابینا، عصای سپید، همراه داشته و در همایش پیاده روی از آن استفاده نمایند. عصای سپید، نماد عزت، استقلال و خود کفایی نابینایان است.
5-. جهت رفاه حال شرکت کنندگان، سرویس رفت  و بازگشت پیشبینی شده است.
6-. جهت شرکت در این همایش از مسئولین مختلف شهر و استان نیز دعوت به عمل آمده تا فضایی صمیمی جهت گفت و گوی مسئولین با شرکت کنندگان نابینا و کمبینا و آگاهی از مسائل و نیازهای این قشر ایجاد شود.
7-. ملاقات افراد نابینا و کمبینا با یکدیگر، اجرای برنامه های متنوع، استفاده از فضاهای تفریحی منطقه، به خصوص باغ پرندگان، از جمله فعالیت هاییست که در این همایش صورت خواهد گرفت.
8-. شرکتکنندگان در این برنامه میتوانند، از مجموعه های تفریحی منطقه نظیر باغ پرندگان، با پنجاه درصد تخفیف بازدید نمایند.
لازم به ذکر است، علاوه بر این برنامه توسط انجمن روشن بین اصفهان، با همکاری سازمان بهزیستی و مشارکت دیگر سازمان های مربوطه به خصوص تشکلهای فعال در امور مربوط به معلولین بینایی، دو برنامه دیگر نیز به مناسبت روز جهانی عصای سپید، برگزار می گردد.
1-. گفت و گوی خبری با حضور نابینایان صاحب نظر و اصحاب رسانه در تاریخ شنبه 21 مهر ساعت 10 صبح لغایت 12 ظهر در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان، واقع در خیابان لاله، جنب بازارچه گیاهان دارویی.
2-. همایش چشمپزشکی با حضور اساتید چشمپزشک، روز پنجشنبه 26 مهر، از ساعت 15/30 دقیقه تا 18 در سالن اجتماعات سازمان بهزیستی استان اصفهان، واقع در میدان خواجو جنب سازمان انتقال خون.
منطظر حضور سبز تمامی شما گرامیان هستیم.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, تفریحی, فرهنگی, متفرقه, هنری ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *