اطلاعیه شماره 35. کتابخانه نابینایان ولی عصر و انجمن روشن بین اصفهان برگزار میکنند‌. جشن هفته کتاب. همراه با مسابقه و برنامه های متنوع.

مدیر عامل انجمن روشن بین اصفهان از برگزاری مراسم جشن هفته کتاب با همکاری کتابخانه نابینایان ولی عصر و  انجمن روشن بین اصفهان، با پشتیبانی صمیمانه نهاد کتابخانه های عمومی و سازمان بهزیستی استان اصفهان خبر داد.

علیرضا حیدری گفت: امسال برای نخستین بار، جشن هفته کتاب ویژه مخاطبین معلول، با هدف گرامیداشت هفته کتاب، تجلیل از نویسندگان معلول، ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه در بین افراد معلول و جلب حمایت هر چه بیشتر مسئولین ذیربط در جهت تامین امکانات و منابع مطالعاتی مورد نیاز معلولین برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این مراسم روز دوشنبه 21 آبانماه از ساعت 15/30 دقیقه لغایت 17/30 دقیقه در سالن اجتماعات سازمان بهزیستی استان اصفهان، واقع در میدان خواجو، جنب سازمان انتقال خون برگزار خواهد شد. همچنین جهت رفاه حال شرکتکنندگان در این برنامه سرویس بازگشت به مسیرهای اصلی نیز پیشبینی شده است.
حیدری ضمن قدردانی از آقایان مهدی رئیسی و رسول رضایی مسئولین محترم کتابخانه نابینایان ولی عصر اصفهان در ارتباط با همکاری متقابل در برگزاری این برنامه افزود: در این مراسم جشن و گرد همآیی، علاوه بر برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع، مسابقه ای نیز در نظر گرفته شده که علاقهمندان میتوانند از هم اکنون تا تاریخ دوشنبه 14 آبانماه به منظور شرکت در آن اقدام نمایند.
وی در ارتباط با نحوه شرکت در این مسابقه گفت: موضوع مسابقه معرفی کتاب است. لذا علاقهمندان به شرکت در این مسابقه باید در قالب یک فایل صوتی، به معرفی کتابی بپردازند که اخیرا مطالعه کرده اند. همچنین این فایل صوتی باید جهت داوری تا تاریخ دوشنبه 14 آبان، به پست الکترونیک.
ble1386@gmail.com
ارسال گردد.
وی افزود: به سه نفر از شرکتکنندگان که بهترین معرفی را ارائه نمایند، هدایای نفیسی به رسم یادبود، اعطا می گردد.
حیدری در پایان ضمن دعوت از تمامی مخاطبین به شرکت در این برنامه اظهار داشت: دوستان میتوانند، موضوعات و سؤالات مد نظر خود در ارتباط با این گرد همآیی و همچنین نحوه شرکت در مسابقه مذکور را ضمن تماس با کتابخانه نابینایان ولی عصر اصفهان به شماره.
03132261090.
روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 16 عصر مطرح نمایند.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در اخبار, فرهنگی, متفرقه ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *