اطلاعیه شماره ۳۷‌‌. انجمن روشن‌بین اصفهان. برگزاری کارگاه آموزشی طرحواره درمانی با رویکرد تربیت مشاور ویژه روانشناسان مشاورین و رشته های مرتبط.

تاریخ انتشار اطلاعیه،  سهشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷.

هسته روانشناسان و مشاورین انجمن روشنبین اصفهان برگزار می کند. در ادامه فعالیتهای این هسته و پس از برگزاری کارگاه های مختلف تخصصی و عمومی با موضوعیت مباحث روانشناختی این بار گامی بلندتر در راستای آرمانهای اعضای خود بر خواهیم داشت.

محمد جواد خادمی رئیس هیئت مدیره انجمن روشن بین اصفهان در این باره گفت: دستیابی به شغل و پیوند دانش به کار و در آمد مهمترین هدف هسته روانشناسان و مشاورین انجمن خواهد بود. با این حال این آرمان تا زمانی که آموزشهای تخصصی به اعضا ارائه نگردد محقق نخواهد گردید. بر همین مبنا ما ضمن برگزاری کارگاه های تخصصی در کارگروه های مختلف این انجمن با هزینه ای بسیار پایین تر از مراکز آموزشی و صد البته با کیفیتی بالاتر و دسترس پذیرتر برای مخاطبان نابینا و کم بینا ضمن توانمند سازی اعضا شرایط شغلی آنان را تسحیل می نماییم.
خادمی افزود: کارگاه تخصصی طرحواره درمانی به زودی روزهای پنجشنبه از ساعت 14 الی 18 برگزار خواهد گردید
این  کارگاه که در 16 ساعت آموزشی تدوین گردیده است در دفتر انجمن روشن بین اصفهان اجرا و مدرس این دوره جناب آقای هنرمند از روانشناسان زبده در حوزه طرحواره درمانی خواهند بود.
لازم به ذکر است فرصت ثبت نام از زمان انتشار این اطلاعیه تا تاریخ 2۳  آبان ماه سال جاری بوده و به هیچ وجه تمدید نمیگردد. همچنین هزینه این دوره مبلغ یک صد هزار تومان می باشد که در مقایسه با دوره های مشابه در مراکز دیگر به یک چهارم کاهش یافته است.
جهت هر گونه پرسش و ثبت نام با شماره همراه.
0913294481۴.
آقای خادمی تماس حاصل نمایید.
سر فصلهای آموزشی این دوره به شرح ذیل خواهد بود.  1 آشنایی با مبانی نظری طرحواره درمانی. 2- آشنایی با طرحواره های ناسازگار اولیه. 3- آشنایی با ریشه های تحولی طرحواره ها. 4 آشنایی با نشانه شناسی طرحواره ها. 5- چگونگی فرایند زیستی و رشدی طرحواره های اولیه. 6- سبکهای مقابله ای چیستند؟7 کارکرد سبک های مقابله ای چگونه خواهد بود؟ 8-  طرحواره های سازگار و ناسازگار چیستند؟ 9 تشخیص طرحواره های ناسزگار و تمایز آن از طرحواره های سازگار. 10- درمان طرحواره های نا سازگار به صورت کامل. 11- چگونگی تداوم بخشی بر درمان طرحواره ها و جلوگیری از بازگشت دوباره آن. 12- تکمیل و تفهیم کامل واژه درمان در خصوص طرحواره و فرایند آن.

اولین نفری باشید که این پست را میپسندد.
این نوشته در متفرقه ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *